Producenci
Neomounts Stojak MOVE Go XL Mobile Floor Stand (fast install, height adj)
Opis
Poznaj Neomounts FL50-575WH1 MOVE Go XL; najlepsze mobilne rozwiązanie dla dużych ekranów do 110" o maksymalnej nośności 125 kg. Ten wytrzymały wózek jest nie tylko wytrzymały i niezawodny, ale także szybki i łatwy w montażu.
Zaprojektowany z solidną konstrukcją, MOVE Go XL oferuje idealne rozwiązanie dla dużych i ultraszerokich ekranów 105" (dotykowych). Stojak podłogowy oferuje ręczną regulację wysokości w 2 wstępnie ustawionych pozycjach, od 129 do 139 cm, zapewniając optymalną wysokość oglądania. Dla dodatkowego bezpieczeństwa ekran można zamocować na miejscu, blokując wsporniki za pomocą kłódki (brak w zestawie). Dodatkowo, w zestawie znajduje się półka na multimedia (montowana z przodu i z tyłu) oraz zamykana, wentylowana przegroda na sprzęt z otworem na kabel, która jest opcjonalna do instalacji.
MOVE Go XL to przede wszystkim mobilność. Dzięki praktycznym uchwytom i czterem solidnym kółkom 100 mm z podwójną blokadą, porusza się bez wysiłku, gdziekolwiek go potrzebujesz. Dzięki dużym kółkom progi lub dywany nie stanowią wyzwania dla FL50-575WH1. Profil o małej głębokości zapewnia łatwe przejście przez drzwi.
Montaż jest bardzo łatwy, ponieważ MOVE Go XL jest dostarczany częściowo wstępnie zmontowany i zawiera skrzynkę na śruby z szeregiem mocowań VESA (od 100x100 do 1100x600 mm). Dzięki dostarczonemu kartonowemu wspornikowi montażowemu, konfiguracja może być szybko ukończona przez jedną osobę w ciągu kilku minut.
Do wózków MOVE Go XL dostępne są różne akcesoria, takie jak zestaw rozszerzający VESA 800, uniwersalny zestaw wideobaru i praktyczna blokada hamulca kółek.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przekątna ekranu (min.) | 65 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 110 '' |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 440 x 400 |
| Standard VESA | 680 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Standard VESA | 1000 x 400 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 500 |
| Standard VESA | 400 x 600 |
| Standard VESA | 900 x 600 |
| Standard VESA | 400 x 500 |
| Standard VESA | 120 x 120 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 500 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 1000 x 600 |
| Standard VESA | 600 x 600 |
| Standard VESA | 800 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 125 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 162.5 x 132 x 75 cm |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 129-139 cm |