Producenci
Neomounts Stojak mobilny FL50-550BL1
Opis
Stojak mobilny FL50-550BL1
Neomounts firmy Newstar FL50-550BL1 to mobilny stojak podłogowy do płaskich ekranów do 70 cali o maksymalnym udźwigu 50 kg. Stojak podłogowy ma cztery ustawienia wysokości i opcję pochylenia (17°), aby stworzyć optymalny kąt widzenia. Dodatkowo FL50-550BL1 posiada oddzielny schowek na multimedia i regulowaną wysokość.
Stojak wyposażony jest w cztery solidne kółka - w tym dwa z hamulcem - które pozwalają używać stojaka podłogowego w dowolnym miejscu. Sprytny system zarządzania kablami ukrywa i prowadzi kable od uchwytu do płaskiego ekranu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 5 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 128.5 cm |
| Wysięg (maks.) | 145 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |