Producenci
Neomounts Stojak mobilny PLASMA-M2250 BLACK
Opis
Stojak mobilny PLASMA-M2250BLACK.
Dane techniczne
| Użytkowanie | Duża sala |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 42 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 130 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 120 cm |
| Wysięg (maks.) | 170 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120-170 x 73.5 x 103.5 cm |