Producenci
Neomounts Stojak pod telewizor DS45-430BL16 STAND LCD 37-70
Opis
Neomounts DS45-430BL16 to stojak pod telewizor do ekranów o przekątnej do 70 cali i nośności 40 kg. Stojak pod telewizor ma praktyczną opcję obrotu (70°), aby łatwo ustawić telewizor pod optymalnym kątem oglądania. Ponadto stojak pod telewizor można regulować na wysokość w jednej z trzech wstępnie ustawionych pozycji.
Solidna szklana podstawa DS45-430BL16 zapewnia dodatkową stabilność ekranu, nawet przy maksymalnym rozmiarze i wadze. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy wolą nie wiercić otworów w ścianach lub dla tych, którzy nie mają już oryginalnego stojaka pod telewizor. Ponadto DS45-430BL16 oferuje również elastyczność w korzystaniu z ekranu, ponieważ stojak pod telewizor można przesuwać w różne miejsca według potrzeb.
DS45-430BL16 nadaje się do ekranów o wymiarach od 200x200 do 600x400 mm. W przypadku niestandardowych wzorów otworów Neomounts ma różne opcjonalne płytki adaptera VESA. Kable można starannie poprowadzić dzięki praktyczne klipsy kablowe.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 440 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Obrót | 35 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 79.5 x 66 x 28 cm |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 11.6 cm |