Producenci
Neomounts Stojak podłogowy MOVE Up Display (37-75 cali) z solidną stalową podstawą
Opis
Neomounts FL45S-825BL1 MOVE Up to stojak podłogowy do płaskich ekranów o przekątnej do 75 cali i maksymalnej nośności 70 kg. Ekran można zabezpieczyć, blokując uchwyty za pomocą kłódki (brak w zestawie). Stojak podłogowy można ręcznie regulować na wysokość (104-157 cm), a także głowicę uchwytu. W zestawie znajduje się zamykany, wentylowany schowek na sprzęt z otworem na kable, który jest opcjonalny do instalacji (zarówno w pionie, jak i poziomie).
Stojak podłogowy MOVE Up ma inteligentny wewnętrzny system zarządzania kablami z różnymi wyjściami wejściowymi i wyjściowymi do elastycznego użytkowania (na górze, na środku, gdzie umieszczony jest odtwarzacz multimedialny, i na dole) i ukrywa i prowadzi kable ze stojaka podłogowego do ekranu. FL45S-825BL1 ma solidną stalową płytę podłogową wyposażoną w otwory montażowe, aby opcjonalnie przykręcić stojak do podłogi w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Płyta podłogowa ma 2 uchwyty do bezpieczniejszego przenoszenia.
Zestawy wideobaru i multimediów AFLS-825BL1 i AV1-825BL to opcjonalnie dostępne i umożliwiają instalację oddzielnej półki na kamerę i półkę na urządzenia multimedialne do wózka. W zestawie znajduje się adapter odpowiednio do Logitech Rally Bar (Mini) lub Bose Professional VB-S/VB1. Kompatybilny jest również uniwersalny zestaw wideobaru AV2-500BL (montowany na VESA).
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 440 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 120 x 120 |
| Obciążenie (maks.) | 70 kg |
| Regulacja w poziomie | 5 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 104 mm |
| Wysięg (maks.) | 157 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1785 x 865 x 700 mm |