Producenci
Neomounts Stojak podłogowy mobilny FL55-875WH1
Opis
Neomounts FL55-875WH1 MOVE Lift to mobilny stojak podłogowy do ekranów o przekątnej do 100 cali i maksymalnej wadze 110 kg. Posiada elektryczną regulację wysokości w zakresie 65 cm (35 mm/s), sterowany jest za pomocą przewodowego pilota.
Dane techniczne
| Montaż | Stojący |
| Obciążenie (maks.) | 110 kg |
| Materiał | Stal |
| Przekątna ekranu (min.) | 55 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 600 |
| Standard VESA | 800 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 500 |
| Standard VESA | 400 x 500 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 500 |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 600 |
| Standard VESA | 120 x 120 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 440 x 400 |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Standard VESA | 680 x 300 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 101,9 x 83,1 x 208,8 cm |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 111,3-176,3 cm |