Producenci
Neomounts Stojak wózek LFD FL50-575BL1
Opis
Mobilny stojak podłogowy Neomounts FL50-575BL1 do ekranów 65-110 cali - czarny
Poznaj Neomounts FL50-575BL1 MOVE Go XL; najlepsze mobilne rozwiązanie dla dużych wyświetlaczy o przekątnej do 110 cali i maksymalnym udźwigu 125 kg. Ten wytrzymały wózek jest nie tylko solidny i niezawodny, ale także szybki i łatwy w montażu.
Zaprojektowany z solidną konstrukcją, MOVE Go XL stanowi idealne rozwiązanie dla dużych i bardzo szerokich ekranów 105" (dotykowych). Podstawa podłogowa umożliwia ręczną regulację wysokości w 2 zaprogramowanych pozycjach, w zakresie od 129 do 139 cm, zapewniając optymalną wysokość oglądania Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, ekran można zamocować na miejscu, blokując wsporniki za pomocą kłódki (brak w zestawie). Dodatkowo w zestawie znajduje się półka multimedialna (montowana z przodu i z tyłu) oraz zamykana, wentylowana komora na sprzęt z otworem na kable, które można zamontować opcjonalnie. .
MOVE Go XL stawia na mobilność. Dzięki praktycznym uchwytom i czterem solidnym kółkom o średnicy 100 mm z podwójną blokadą, porusza się bez wysiłku tam, gdzie jest to potrzebne. Dzięki dużym kółkom progi i dywany nie stanowią wyzwania dla FL50-575BL1. Niska głębokość profilu zapewnia łatwe przejście przez drzwi.
Montaż jest bardzo łatwy, ponieważ MOVE Go XL jest dostarczany częściowo wstępnie zmontowany i zawiera skrzynkę na śruby z różnymi mocowaniami VESA (od 100x100 do 1100x600 mm). Dzięki dostarczonemu kartonowemu wsparciu montażowemu jedna osoba może szybko przeprowadzić instalację w ciągu kilku minut.
Do wózków MOVE Go XL dostępne są różne akcesoria, takie jak zestaw przedłużający VESA 800, uniwersalny zestaw do wideobaru i praktyczna blokada hamulca kółka.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 65 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 110 '' |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 600 |
| Standard VESA | 800 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 440 x 400 |
| Standard VESA | 680 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 600 |
| Standard VESA | 900 x 600 |
| Standard VESA | 120 x 120 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Standard VESA | 1000 x 400 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 500 |
| Standard VESA | 400 x 500 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 500 |
| Standard VESA | 1000 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 125 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 129 mm |
| Wysięg (maks.) | 139 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 162,5 x 132 x 75 cm |
| Video |