Producenci
Neomounts Uchwyt DS65S-950WH2 NEXT One SL Biały 24-34 cale
Opis
Neomounts DS65S-950WH2 NEXT One SL to Twój idealny partner w maksymalizowaniu produktywności i ulepszaniu przestrzeni roboczej. Precyzyjnie zaprojektowany i innowacyjny, ten wyjątkowy uchwyt biurkowy został stworzony, aby bezproblemowo pomieścić dwa ekrany, oferując niespotykaną wszechstronność.
NEXT One SL to w pełni ruchome ramię monitora zaprojektowane dla dwóch płaskich lub zakrzywionych ekranów o przekątnej do 34 cali, z przesuwanymi poprzeczkami, które zapewniają maksymalną elastyczność konfiguracji podwójnego ekranu. Model DS65S-950WH2 ma maksymalną nośność do 11 kg (dla zakrzywionych ekranów 9 kg) na ekran i jest również odpowiedni dla zakrzywionych, ultraszerokich wyświetlaczy. Dzięki wszechstronnej technologii pochylania (140°) i obrotu (180°), uchwyt można ustawić w dowolnej ergonomicznej pozycji. NEXT One SL oferuje regulację wysokości za pomocą sprężyny gazowej (0-54,2 cm) oraz regulację głębokości (12,1-45,5 cm), aby stworzyć idealną pozycję roboczą. Dzięki dynamicznym ramionom, pozycję można łatwo dostosować jedną ręką.
Z myślą o zrównoważonym rozwoju, opakowanie NEXT One SL jest w 100% pozbawione plastiku i w całości wykonane z kartonu i papieru pochodzących z recyklingu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 24 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 34 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 11 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (min.) | 12.1 cm |
| Wysięg (maks.) | 45.4 cm |
| Obrót | 70 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|