Producenci
Neomounts Uchwyt DS70PLUS-450BL1 17-49 cali/1-18kg/75x100mm
Opis
Neomounts DS70PLUS-450BL1 NEXT Core to w pełni ruchomy uchwyt na biurko do zakrzywionych ultraszerokokątnych ekranów do 49 cali. Uchwyt ma wzmocnioną głowicę zaprojektowaną specjalnie dla zakrzywionych ultraszerokokątnych ekranów i wytrzymuje wyższą maksymalną masę do 18 kg ( zakrzywiony 14 kg). Wszechstronna technologia pochylenia (90°), obrotu (360°) i obrotu (180°) umożliwia zmianę kąta widzenia uchwytu, aby w pełni wykorzystać możliwości ekranu. Dodatkowo uchwyt posiada sprężynową regulację wysokości (26,155 cm) i regulację głębokości (5,449,7 cm), aby stworzyć idealną pozycję roboczą.
DS70PLUS-450BL1 NEXT Core jest wyposażony w sprytny mechanizm zatrzymujący 180°, który umożliwia bezpiecznie dostosowanie uchwytu, nawet jeśli jest umieszczony blisko ściany lub panelu separacyjnego, nie dotykając ściany. Inteligentny system zarządzania kablami zapewnia uporządkowane prowadzenie kabli.
DS70PLUS-450BL1 jest odpowiedni dla ekranów z otworami VESA 75x75 lub 100x100 mm. W przypadku niestandardowych układów otworów firma Neomounts oferuje różne opcjonalne płyty adaptera VESA. Uchwyt biurkowy jest wyposażony w system szybkiego zwalniania VESA i jest wyposażony w zacisk topfix i przelotkę, które umożliwiają szybką i łatwą instalację.
Opakowanie NEXT Core jest w 100% wolne od plastiku i w całości wykonane z tektury i papieru.
Do montażu na ścianie dostępny jest opcjonalny adapter ścienny AWL75-450BL.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 49 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 18 kg |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 10.8 cm |
| Wysięg (maks.) | 56.8 cm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 65.3 x 12 x 56.8 cm |