Producenci
Neomounts Uchwyt NEXT One Desk Mount, double display crossbar (topfix clamp)
Opis
Neomounts DS75S-950WH2 NEXT One to w pełni ruchomy uchwyt biurkowy na dwa ekrany o przekątnej do 32 cali, z maksymalnym udźwigiem 8 kg na ekran. Wszechstronna technologia pochylania (120°), obrotu umożliwia ustawienie ekranu pod dowolnym kątem, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Dodatkowo, uchwyt oferuje regulację wysokości za pomocą sprężyny gazowej (19,1-52,7 cm) oraz regulację głębokości (17,3-71 cm), co pozwala na stworzenie idealnej pozycji do pracy. Każdy z ekranów można indywidualnie dostosować pod względem wysokości, aby zapewnić ich idealne wyrównanie. Uchwyt posiada również regulację wysokości, aby maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania.
Opakowanie uchwytu biurkowego DS75S-950WH2 jest w 100% pozbawione plastiku i w całości wykonane z kartonu oraz papieru pochodzących z recyklingu. Produkty z serii NEXT One posiadają przedłużoną 10-letnią gwarancję.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 60 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 17.3 cm |
| Wysięg (maks.) | 71 cm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 108.5 x 83.3 x 73.9 cm |