Producenci
Neomounts Uchwyt TV WL40-550BL12
Opis
Neomounts WL40-550BL12 to w pełni ruchomy uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 55 cali i maksymalnej wadze 35 kg. Technologia pochylania (14°) i obrotu (40°) pozwala stworzyć optymalny kąt widzenia.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 35 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja w poziomie | 40 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 4.5 cm |
| Wysięg (maks.) | 42 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 22 x 4,5 x 30,6 cm |