Producenci
Neomounts Uchwyt biurkowy DS70-810BL1
Opis
Uchwyt biurkowy DS70-810BL1 do płaskiego monitora o przekątnej ekranu do 32" i maksymalnej wadze 9 kg.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 49 cm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11,7 x 55,5 x 61,5 mm |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 26,5-55 cm |
| Video |