Producenci
Neomounts Uchwyt biurkowy FPMA-D750BLACK2
Opis
Neomounts FPMA-D750BLACK2 to odchylany, obrotowy uchwyt biurkowy do płaskich ekranów o przekątnej do 32 cali.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja w pionie | 120 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 53 cm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 19-49,8 cm |