Producenci
Neomounts Uchwyt biurkowy FPMA-D960 BLACK PLUS
Opis
Uchwyt biurkowy Neomounts by NewStar FPMA-D960BLACKPLUS, jest uchylnym, obrotowym i obrotowym uchwytem biurkowym do płaskich ekranów o przekątnej do 49 ". Uchwyt ten jest doskonałym wyborem do umieszczania na biurku za pomocą zacisku biurkowego. Wszechstronny kąt nachylenia NewStar (25 ° ), technologia obracania (360 °) i obrotu (180 °) pozwala na zmianę kąta widzenia pod dowolnym kątem, aby w pełni skorzystać z możliwości płaskiego ekranu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 49 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w pionie | 25 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 37 cm |
| Wysięg (maks.) | 48 cm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |