Producenci
Neomounts Uchwyt biurkowy NM-D775BLACKPL
Opis
NewStar NM-D775BLACKPLUS to uchylny, obrotowy uchwyt biurkowy do płaskich ekranów o przekątnej do 49 ". Jest doskonałym wyborem do oszczędzania miejsca na biurkach za pomocą zacisku biurkowego lub uchwytu. Uchwyty na biurko NM-D775BLACKPLUS są idealne do stosowania w biurach, na ladach i w recepcjach.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 49 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 18 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 27 cm |
| Wysięg (maks.) | 60 cm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |