Producenci
Neomounts Uchwyt biurkowy NM-D775DX3 SILVER
Opis
NewStar NM-D775DX3SILVER to uchylny, obrotowy i obrotowy uchwyt biurkowy z poprzeczką i uchwytem do trzech płaskich ekranów o przekątnej do 24 ". Uchwyt ten jest doskonałym wyborem do umieszczania na biurku za pomocą zacisku biurkowego lub uchwytu przelotki. Za pomocą płytek adaptera NewStar VESA można zakryć różne wzory otworów. Idealny do stosowania w biurach, na ladach lub w recepcji.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 24 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 18 kg |
| Regulacja w pionie | 20 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 27 cm |
| Wysięg (maks.) | 60 cm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Srebrny |