Producenci
Neomounts Uchwyt biurkowy podwójny na monitory DS65S-950BL2
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 24 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 34 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 22 kg |
| Regulacja w pionie | 70 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 12.1 cm |
| Wysięg (maks.) | 45.5 cm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 59,2 x 112,9 x 16,4 cm |
| Pozostałe parametry |
|