Producenci
Neomounts Uchwyt do monitora biurkowego DS70-250WH1 17-35 cali 9kg
Opis
Neomounts DS70-250WH1 pełnoruchowy uchwyt biurkowy na ramię monitora do ekranów 17-35" -biały
Neomounts DS70-250WH1 NEXT Slim to w pełni ruchomy uchwyt na biurko przeznaczony do ekranów o przekątnej do 35 cali i charakteryzujący się maksymalnym udźwigiem 9 kg, odpowiedni zarówno dla płaskich, jak i zakrzywionych wyświetlaczy. Wszechstronne nachylenie (90°), obrót (360°) i obrotowej (180°) umożliwia płynne ustawienie dowolnego kąta widzenia, aby w pełni zoptymalizować możliwości ekranu. Dzięki regulacji wysokości (21,5-49,5 cm) i głębokości (7-52,5 cm) za pomocą sprężyny gazowej, uchwyt można łatwo dopasować do swoich potrzeb. odpowiadać Twoim potrzebom ergonomicznym.
Ramię monitora DS70-250WH1 jest wyposażone w sprytny mechanizm zatrzymujący 180°, który zapobiega kontaktowi uchwytu ze ścianą lub panelem oddzielającym, gdy jest zainstalowany w pobliżu, a zintegrowany system zarządzania kablami pozwala zachować porządek na biurku.
Eleganckie czarne płytki VESA NEXT Slim idealnie pasują do Twojego ekranu, obsługując standardowe wzory VESA 75x75 lub 100x100 mm. W przypadku niestandardowych układów otworów firma Neomounts oferuje różne opcjonalne płyty adaptera VESA. System Quick-release VESA umożliwia łatwą konfigurację, a zacisk lub przelotka Topfix zapewnia szybką i prostą instalację.
Dbając o zrównoważony rozwój, opakowanie uchwytów biurkowych NEXT Slim jest w 100% wolne od plastiku i w całości wykonane z tektury i papieru nadającego się do recyklingu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 35 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (min.) | 215 mm |
| Wysięg (maks.) | 495 mm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 552 x 114 x 580 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Video |