Producenci
Neomounts Uchwyt medyczny FPMA-HAC100HC
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 12 kg |
| Regulacja w pionie | 55 ° |
| Regulacja w poziomie | 270 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 0 cm |
| Wysięg (maks.) | 170 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Kolor | Szary |