Producenci
Neomounts Uchwyt medyczny FPMA-HAW050
Opis
Medyczny uchwyt ścienny FPMA-HAW050 Neomounts
Neomounts Uchwyt ścienny do monitora medycznego (pełny ruch) do ekranu 10"-40" - biały
Uchwyt ścienny Neomounts, model FPMA-HAW050, to uchylny, obrotowy i obrotowy uchwyt ścienny do płaskich ekranów medycznych o przekątnej do 40 cali. Ten uchwyt jest doskonałym wyborem w przypadku montażu oszczędzającego miejsce lub gdy montaż na suficie lub na podłodze nie jest możliwy .
Unikalna technologia nachylenia (30°), obrotu (360°) i obrotu (180°) Neomounts umożliwia zmianę kąta widzenia uchwytu, aby w pełni wykorzystać możliwości płaskiego ekranu. Podpórkę można łatwo regulować na głębokość od 15 do 102 centymetrów. Innowacyjne zarządzanie kablami ukrywa i prowadzi kable od uchwytu do płaskiego ekranu. Ukryj kable, aby utrzymać porządek w miejscu pracy.
Neomounts FPMA-HAW050 ma trzy punkty obrotu i jest odpowiedni dla ekranów o przekątnej do 40 cali (102 cm). Nośność tego produktu wynosi 10 kg. Uchwyt ścienny jest odpowiedni dla ekranów z otworami VESA o wymiarach od 100x100 do 400x400mm. Różne otwory wzory można pokryć za pomocą płytek adaptera VESA Neomounts.
Wszystkie materiały instalacyjne są dołączone do produktu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 40 '' |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Regulacja w pionie | 30 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 15 cm |
| Wysięg (maks.) | 102 cm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 40 x 102.3 x 14.6 cm |