Producenci
Neomounts Uchwyt medyczny do monitorów 10-24 cali FPMA-HAW300
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 24 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 3 kg |
| Regulacja w pionie | 60 ° |
| Regulacja w poziomie | 370 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 0 cm |
| Wysięg (maks.) | 115 cm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Kolor | Biały |