Producenci
Neomounts Uchwyt nabiurkowy FPMA-D700D6
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 19 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 180 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 22 cm |
| Wysięg (maks.) | 70 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Rotacja: 360° |