Producenci
Neomounts Uchwyt odtwarzacza multimedialnego AWL-450BL
Opis
Neomounts AWL-450BL to uniwersalny uchwyt na odtwarzacz multimedialny o szerokości 12,8 cm, bardzo przydatny jako wspornik dla odtwarzaczy multimedialnych i innych małych urządzeń sprzętowych.
Regulowana konstrukcja sprawia, że uchwyt jest kompatybilny z szeroką gamą odtwarzaczy multimedialnych, dekoderów telewizji kablowej i satelitarnej. Głębokość uchwytu odtwarzacza multimedialnego można łatwo regulować w zakresie od 4,7 do 7,6 cm za pomocą wygodnych pokręteł. Elastyczne paski gwarantują bezpieczne i solidne pozycjonowanie Twoich urządzeń.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Odtwarzacze multimedialne |
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 5 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 4.7 cm |
| Wysięg (maks.) | 7.6 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 14 x 12.8 x 7.6 cm |