Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny 24-55 cali WL35-550BL12
Opis
Neomounts firmy Newstar WL35-550BL12 to odchylany uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 55" i maksymalnej wadze 45 kg. Uniwersalna technologia nachylenia (12°) pozwala na stworzenie optymalnego kąta widzenia.
WL35-550BL12 ma głębokość 3,3 cm i nadaje się do ekranów zgodnych z VESA o rozstawie otworów 75x75 do 200x200 mm.
Uchwyt posiada sprytny magnetyczny system pull & release, który pozwala przymocować telewizor w mgnieniu oka i zabezpieczyć telewizor w bezpieczny i solidny sposób. Następnie paski pull & release można łatwo schować za ekranem, zatrzaskując magnes na uchwycie. Zintegrowana poziomica zapewnia łatwy montaż uchwytu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 24 mm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 120 x 120 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 75 x 100 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Regulacja w poziomie | 12 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 32 x 31.5 x 3.6 cm |