Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny 32-55 cali WL40-540BL12
Opis
Neomounts WL40-540BL12 LEVEL to w pełni ruchomy uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 55 cali i maksymalnej wadze 35 kg. Wszechstronna technologia pochylania (14°) i obrotu (30°) pozwala stworzyć optymalny kąt widzenia Uchwyt można wypoziomować w celu zapewnienia idealnej instalacji.
Uchwyt ścienny LEVEL 550 ma głębokość 4,6-30,8 cm i jest odpowiedni do ekranów wyposażonych w otwory VESA o wymiarach od 100x100 do 200x200 mm.
WL40-540BL12 jest wyposażony w sprytny system łatwego zwalniania, który umożliwia przymocowanie telewizora w mgnieniu oka. Uchwyt jest wyposażony w system zarządzania kablami, który pozwala zabezpieczyć luźne kable z tyłu ekranu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 35 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja w poziomie | 30 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 4.6 cm |
| Wysięg (maks.) | 38 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 220 x 220 x 46 mm |