Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny WL30-350BL14 do telewizorów od 32 do 65 cali
Opis
Uchwyt ścienny WL30-350BL14 do telewizorów od 32 do 65 cali
WL30-350BL14 to uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 65 cali i maksymalnym obciążeniu 40 kg.
WL30-350BL14 ma głębokość 3,9 cm i nadaje się do ekranów zgodnych z układem otworów VESA od 50x50 do 400x400 mm. Istnieje możliwość zablokowania za pomocą kłódki (brak w zestawie).
Praktyczna torba na śruby jest dołączona do opakowania, co zapewnia szybki i łatwy montaż.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 120 x 120 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 50 x 50 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 75 x 100 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 3.9 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 42,5 x 45 x 3,9 cm |