Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny WL40-550BL14 32-55 cali
Opis
Neomounts firmy Newstar WL40-550BL14 to uchwyt ścienny Full Motion do płaskich monitorów do 55 o maksymalnym udźwigu 35 kg. Wszechstronna technologia nachylenia (14°) i odchylania (40°) umożliwia uzyskanie optymalnego kąta widzenia. Wspornik można wypoziomować dla idealnego montażu.
WL40-550BL14 ma głębokość 4,5-42 cm i nadaje się do ekranów spełniających wymagania VESA 100x100 do 400x400 mm.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 35 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja w poziomie | 40 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 4.5 cm |
| Wysięg (maks.) | 42 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |