Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny WL40-550BL16 40-65 cali
Opis
Neomounts firmy Newstar WL40-550BL16 to uchwyt ścienny Full Motion do płaskich monitorów do 65 o maksymalnym udźwigu 40 kg. Wszechstronna technologia nachylenia (14°) i odchylania (40°) umożliwia uzyskanie optymalnego kąta widzenia. Wspornik można wypoziomować dla idealnego montażu.
WL40-550BL16 ma głębokość 5,3-49 cm i nadaje się do ekranów spełniających wymagania VESA 100x100 do 600x400 mm.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 440 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja w poziomie | 40 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 5.3 cm |
| Wysięg (maks.) | 49 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |