Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny WL40-550BL18 43-75 cali
Opis
Neomounts firmy Newstar WL40-550BL18 to w pełni ruchomy uchwyt do płaskich ekranów do 75 o maksymalnej wadze 45 kg.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 43 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 440 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 5.5 cm |
| Wysięg (maks.) | 71 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|