Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny WL40S-850BL16 40-70 cali
Opis
Neomounts Select WL40S-850BL16 to pełnozakresowy uchwyt przeznaczona do płaskich ekranów do 70 i maksymalnej wadze 45 kg.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 4.7 cm |
| Wysięg (maks.) | 55.5 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|