Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny WL95-800BL1 POP 42-70 cali
Opis
Neomounts firmy Newstar WL95-800BL1 to wysuwany uchwyt ścienny wideo do ekranów o przekątnej do 70 cali. Ekran można zainstalować zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej, a ponadto dostępna jest beznarzędziowa mikroregulacja wysokości, głębokości, pochylenia i obrotu
WL95-800BL1 ma głębokość 7,8-26 cm i nadaje się do ekranów zgodnych z VESA o wymiarach otworów 200x200 do 600x400 mm (poziomo) lub 400x600 mm (portret) . wstępnie zmontowany i wyposażony w otwory na dziurki od klucza, aby zapewnić szybką i łatwą instalację.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 42 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 35 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 7.8 cm |
| Wysięg (maks.) | 26.6 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 51 x 62 x 8,4 cm |
| Pozostałe parametry |
|