Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny do ekranów 10-27 cali FPMA-W820BLACK
Opis
Uchwyt ścienny do ekranów 10-27 cali FPMA-W820BLACK
Ten uchwyt to doskonały wybór, gdy zależy Ci na maksymalnej elastyczności oglądania na płaskim ekranie.
Technologia tilt(90°) i swivel (180°) Neomounts umożliwia zmianę kąta widzenia uchwytu, aby w pełni wykorzystać możliwości płaskiego ekranu. Głębokość uchwytu można łatwo regulować w zakresie od 5 do 25 centymetrów.
Neomounts FPMA-W820BLACK ma dwa punkty obrotu i jest odpowiedni dla ekranów o przekątnej do 27 cali (69 cm). Nośność tego produktu wynosi 15 kg. Uchwyt jest odpowiedni dla ekranów z otworami VESA o wymiarach 75x75 i 100x100 mm.
Wszystkie materiały instalacyjne są dołączone do produktu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 5 cm |
| Wysięg (maks.) | 25 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny |