Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny do ekranów 55-110 cali - czarny WL35S-950BL19
Opis
Uchwyt ścienny do ekranów 55-110 cali - czarny WL35S-950BL19
Neomounts Select WL35S-950BL19 to odchylany, wytrzymały uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 110 cali i maksymalnej wadze 160 kg. Uniwersalna technologia pochylania z 3 blokowanymi ustawieniami nachylenia (4°, 8° i 12°) , pozwala na stworzenie optymalnego kąta widzenia.Możliwa jest instalacja ekranu zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej.Uchwyt posiada indywidualne wsporniki o regulowanej wysokości, a regulacja poziomu jest dostępna dla idealnej instalacji.
WL35S-950BL19 ma głębokość 8,8 cm i dzięki dołączonym pionowym wspornikom przedłużającym nadaje się do ekranów zgodnych z otworami VESA od 100x100 do 1500x900 mm. Dzięki unikalnej rozsuwanej konstrukcji uchwyt można dopasować do szerokiego zakresu wymiarów ekranów; od 55" do 110". Istnieje możliwość zablokowania uchwytu za pomocą kłódki (brak w zestawie).
Uchwyt jest wyposażony w sprytny magnetyczny system pull & release, który pozwala przymocować telewizor w mgnieniu oka i zabezpieczyć go w bezpieczny i solidny sposób. Następnie paski do wyciągania i zwalniania można łatwo schować za ekranem, zatrzaskując magnes na uchwycie. Oddzielna poziomica jest dołączona do uchwytu ściennego, aby zapewnić łatwy montaż uchwytu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 55 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 110 '' |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 500 |
| Standard VESA | 400 x 500 |
| Standard VESA | 1200 x 900 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 800 x 800 |
| Standard VESA | 440 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Standard VESA | 680 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 1200 x 800 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Standard VESA | 1000 x 400 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 400 x 600 |
| Standard VESA | 900 x 600 |
| Standard VESA | 1000 x 800 |
| Standard VESA | 1500 x 600 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 500 |
| Standard VESA | 1000 x 600 |
| Standard VESA | 1400 x 800 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 600 |
| Standard VESA | 800 x 200 |
| Standard VESA | 1200 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 160 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 89.3 cm |
| Wysięg (maks.) | 160 cm |
| Obrót | 3 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość 93.6 x szerokość 160 x głębokość 9 cm |