Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny do monitora FPMA-W830 BLACK
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 12 kg |
| Regulacja w pionie | 20 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 4 cm |
| Wysięg (maks.) | 36 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |