Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny do telewizora WL40S-950BL18
Opis
Neomounts Select WL40S-950BL18 to wytrzymały, pełnoekranowy uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 110 cali i maksymalnym obciążeniu 125 kg. Wszechstronna technologia pochylania (20°) i obracania (90°) umożliwia tworzenie optymalny kąt widzenia Dostępna regulacja poziomu dla idealnej instalacji
Model WL40S-950BL18 ma głębokość od 8,2 do 70 cm i jest odpowiedni do ekranów zgodnych z otworami VESA od 300x200 do 800x600 mm. Do bardzo dużych wzorów VESA (800x600 do 1200x900), dostępny jest opcjonalny zestaw adapterów VESA AWLS-950BL1.
Uchwyt jest wyposażony w sprytny system Easy-release, który umożliwia przymocowanie telewizora w mgnieniu oka. Aby zapewnić łatwą instalację, uchwyt ścienny jest dostarczany w stanie wstępnie zmontowanym, a do uchwytu ściennego dołączona jest oddzielna poziomnica oraz szablon mocowania. Uchwyt jest wyposażony w wysokiej jakości stalowe prowadnice kabli, które zabezpieczają luźne kable z tyłu ekranu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 55 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 110 '' |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 440 x 400 |
| Standard VESA | 680 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 500 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 500 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 500 |
| Standard VESA | 600 x 600 |
| Standard VESA | 800 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 125 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 45 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 8.2 cm |
| Wysięg (maks.) | 70 cm |
| Obrót | 3 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 63 x 88 x 8,3 cm |