Producenci
Neomounts Uchwyt ścienny monitora LED-W560
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 20 ° |
| Regulacja w poziomie | 110 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 9 cm |
| Wysięg (maks.) | 38 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |