Producenci
Neomounts Uchwyt sufitowy PLASMA-C100
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 800 x 450 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 25 ° |
| Regulacja w poziomie | 60 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 67 cm |
| Wysięg (maks.) | 107 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | Głębokość: 8 cm |