Producenci
Neomounts by NewStar Stojak mobilny elektryczny PLASMA-M2500BLACK
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 42 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 150 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 112 cm |
| Wysięg (maks.) | 162 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |