Producenci
Neomounts by NewStar Uchwyt biurkowy na 3 ekrany FPMA-D550D3BLACK
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 21 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 0 cm |
| Wysięg (maks.) | 44 cm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Głębokość: 4 - 46 cm |