Producenci
Neomounts by NewStar Uchwyt do ścianek video LED-VW1000 BLACK
Opis
Uchwyt ścienny Neomounts by Newstar LED-VW1000BLACK to stały uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 75" (191 cm). Głębokość tego uchwytu wynosi od 5,6 do 21,5 cm. Uchwyt jest specjalnie zaprojektowany do stosowania w ścianach wideo. Nośność produktu to 50 kg. Uchwyt ścienny jest odpowiedni dla ekranów spełniających rozstaw otworów VESA od 200x200 do 600x400mm.
Dane techniczne
| Użytkowanie | Duża sala |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 600 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 440 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 5.6 cm |
| Wysięg (maks.) | 21.5 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |