Producenci
Neomounts by NewStar Uchwyt monitora NM-C440 BLACK
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 60 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 25 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 56 cm |
| Wysięg (maks.) | 91 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Głębokość: 8 cm |
| Pozostałe parametry | Rotacja: 6° |