Producenci
Neomounts by NewStar Uchwyt ścienny FPMA-W300BLACK 32-55 cali
Opis
Neomounts by Newstar FPMA-W300BLACK to stały uchwyt ścienny do płaskich ekranów do 55" o maksymalnej wadze 40 kg.
FPMA-W300BLACK ma głębokość 2,7 cm i nadaje się do ekranów spełniających układ otworów VESA od 200x200 do 400x400mm.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (min.) | 2.7 cm |
| Wysięg (maks.) | 2.7 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|