Producenci
Neomounts by NewStar Uchwyt ścienny WL70-450BL11
Opis
Neomounts firmy Newstar WL70-450BL11 to pełnowymiarowy uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 32 cali i maksymalnym udźwigu 9 kg. Uniwersalna technologia przechylania (135°), obracania (360°) i obracania (180°) umożliwia aby stworzyć optymalny kąt widzenia.WL70-450BL11 ma głębokość 9-54 cm i nadaje się do ekranów spełniających układ otworów VESA od 75x75 do 100x100 mm. Możliwość łatwej regulacji wysokości mocowania za pomocą sprężyny gazowej. System zarządzania pozwala na poprowadzenie i zabezpieczenie luźnych kabli z tyłu ekranu. Dodatkowo w uchwycie zastosowano Easy-release VESA, która pozwala w mgnieniu oka przymocować telewizor.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 100 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 50 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 9 cm |
| Wysięg (maks.) | 54 cm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 49,1 x 11,7 cm |
| Pozostałe parametry | Gwarancja 5 lat |