Producenci
Neomounts by NewStar Uchwyt ścienny do telewizora WL40S-850BL18
Opis
Uchwyt ścienny do telewizora WL40S-850BL18
Neomounts Select WL40S-850BL18 to pełnowymiarowy uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 86" i maksymalnym udźwigu 60 kg. Uniwersalna technologia odchylania (18°) i obracania (35°) pozwala stworzyć optymalny kąt widzenia. Uchwyt można wypoziomować, aby zapewnić idealną instalację.
WL40S-850BL18 ma głębokość 5-61 cm i jest odpowiedni dla ekranów spełniających układ otworów VESA od 100x100 do 800x400 mm.
W uchwycie zastosowano sprytny system łatwego zwalniania, który pozwala w mgnieniu oka przymocować telewizor. Do uchwytu ściennego dołączona jest osobna poziomica, a także szablon mocujący, aby zapewnić łatwą instalację uchwytu. Uchwyt wyposażony jest w wysokiej jakości stalowe prowadzenie kabli, aby zabezpieczyć luźne kable z tyłu ekranu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 43 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 120 x 120 |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 680 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Regulacja w pionie | 18 ° |
| Regulacja w poziomie | 35 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 5 cm |
| Wysięg (maks.) | 61 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Video |