Producenci
Neomounts by NewStar Uchwyt sufitowy LCD FPMA-C200 BLACK
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 40 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w pionie | 180 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 64 cm |
| Wysięg (maks.) | 104 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |