Producenci
Neomounts by NewStar Uchwyt sufitowy monitora FPMA-C340 BLACK
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 25 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 106 cm |
| Wysięg (maks.) | 156 cm |
| Obrót | 6 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |