Producenci
Netgear Dookólna antena MIMO 6000451 3/4/5G SMA TS-9
Opis
Zwiększ wydajność w pomieszczeniach lub na obrzeżach sieci, podłączając tę antenę do modemu 3G/4G/5G lub mobilnego punktu dostępu ze złączami TS-9 lub SMA. Antena ta ma na celu poprawę odbioru i zwiększenie zasięgu w budynkach, pojazdach lub odległych miejscach, w których zasięg sieci jest rzadki. Prosta instalacja, bez dodatkowego oprogramowania.
Dane techniczne
| Typ | Dookólna |
| Zastosowanie | Wewnątrz budynku |
| Zastosowanie | Na zewnątrz budynku |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | Ev-DO |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA +DC |
| Transmisja danych | HSPA |
| Zysk anteny | 2.5 dB |
| Złącze anteny | TS9 |
| Złącze anteny | SMA |
| Długość przewodu | 1 m |
| Pasuje do | Zgodność z większością modemów NETGEAR USB i mobilnych punktów hotspot |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 160 x 120 x 5.5 mm |