Producenci
Netgear Karta sieciowa A7500 USB WiFi 6 AX1800
Opis
- Technologia WiFi 6 zapewnia szybsze przesyłanie i pobieranie danych, bardziej niezawodne połączenia oraz płynniejsze strumieniowanie.
- Automatycznie łączy się z najszybszym dostępnym pasmem WiFi.
- Maksymalna siła sygnału tam, gdzie jej potrzebujesz, dzięki elastycznej antenie.
- Superszybkie połączenie USB 3.0 - do 10 razy szybsze niż połączenie USB 2.0.
- Najnowocześniejsze zabezpieczenia WiFi dzięki WPA3.
- Łączy się z każdym routerem WiFi 5 lub 6 i działa ze wszystkimi standardowymi sieciami WiFi.
- Najlepiej działa z ekosystemem NETGEAR Nighthawk i produktami Orbi mesh.
Dane techniczne
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA3 - najnowszy i najnowocześniejszy protokół bezpieczeństwa Wi-Fi zapewniający bezpieczeństwo Twojej rodziny i sieci |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 28 g |
| Wymiary | 93 x 14.45 x 31.4 mm |