Producenci
Netgear M4250-10G2XF-PoE++ Switch 8PoE+ 2GE 2SFP+
Opis
Switch zaprojektowany dla 1G AV over IP z PoE +, Ultra90 PoE ++ i portami skierowanymi do tyłu, zapewniając czystą integrację w stojakach AV. Przełączniki M4250 są fabrycznie skonfigurowane dla standardowych sygnałów audio i wideo. Gdy wymagania są bardziej szczegółowe, interfejs użytkownika AV umożliwia dostosowanie profili opartych na portach. Dla audio dostępne są profile Dante, Q-SYS i AES67, a także profil AVB wymagający licencji AVB sprzedawany oddzielnie. W przypadku wideo M4250 oferuje profile dla NVX, SVSI, Q-SYS, NDI, Dante itp., A także profile mieszane audio / wideo / sterowania. W przypadku wielu przełączników NETGEAR IGMP PlusTM zapewnia automatyzację, aby po prostu połączyć je ze sobą.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 2 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10Gb | 2 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 60 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 44.64 MB/s |
| Bufor pakietów | 16 MB |
| Bufor pamięci | 0 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Maksymalna ilość urządzeń w stosie | 16 |
| Liczba grup VLAN | 8 |
| VLAN | Funkcje wirtualnej sieci
|
| Obsługiwane protokoły i standardy | Standardy sieciowe
|
| Bezpieczeństwo | Funkcje DHCP Opcja
|
| Funkcje L2 | Wspólna warstwa 2 i warstwa 3 przełączanie silnika we wszystkich M4250 modele Wbudowany interfejs sieciowy IT, konsola, telnet i SSH zgodne z innymi Seria NETGEAR M4300 i M4500 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 837.7 W |
| Zasilanie | Power
|
| Wymiary |
|
| Waga | 3.83 kg |
| Pozostałe parametry | Warunki operacyjne
|