Producenci
Netgear Modem 4G LTE LM1200 Cat4
Opis
Modem NETGEAR LM1200 4G LTE zapewnia niezawodne połączenie internetowe przez sieć LTE. Pokonaj swoje ograniczenia i zmaksymalizuj prędkość Internetu do 150 Mb / s , aby doświadczyć dużych prędkości pobierania dla najlepszego przesyłania strumieniowego i gier.
Dane techniczne
| Interfejs | USB-C |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA +DC |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 150 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 Mbit/s |
| Karta SIM | Nano |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 116 x 116 x 32.25 mm |
| Waga | 180 g |
| Pozostałe parametry |
|